محلول هیپوکلریت سدیم _دورادنت

Hypochlorite solution - Doradent

دسته بندی : هیپوکلریت سدیم
کد محصول : 47134741

قیمت از : 200,000 تومان

کاربر گرامی با انتخاب ویژگی های زیر فروشگاه ها به شما نمایش داده خواهد شد

مشخصات :

برند: DoraDent
کشور: ایران

 

محلول هیپوکلریت سدیم با غلظت 25/5 % جهت ضدعفونی و شستشوی کانال دندان مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت تمیزکنندگی بالای این محلول، گستره وسیعی از میکروارگانیسم ها را از بین می برد. این محصول باعث حذف بافت مرده و لایه اسمیر، بایوفیلم های میکروبی، بازنمودن مجرای توبول های عاج پیش از پر کردن کانال و جلوگیری از تغییر رنگ دندان می شود.

 

موارد استفاده:

شستشوی کانال ریشه و برداشتن لایه اسمیر، بافت مرده و کاهش موثر و قابل توجه میکروارگانیسم ها  (محصول روی اجزای غیر آلی لایه اسمیر تاثیری ندارد)

ضد عفونی کردن کانال، موثر بر کاندیدا آلبیکانس و انتروکوک فکالیس و باکتری های گرم مثبت

بازکردن توبول های عاجی قبل از فیلینگ.

استفاده همزمان با کرم آرسی پرپ RC Glide به منظور آزادسازی اکسیژن (کف کردن) و پاکسازی و بازکردن کانال

 

روش استفاده:

مقدار کافی از محصول را با سرنگ در کانال تزریق کرده، و کانال را به مدت 30 ثانیه شستشو دهید، بدلیل تغییر خلوص هیپوکلریت پس از تماس با دیواره کانال، می توانید این کار را چند مرتبه انجام دهید.

 

هشدار:

فقط جهت مصارف دندانپزشکی استفاده شود.مصرف بیش از حد محصول با نفوذ و آسیب به بافت های پری اپیکال باعث درد و تورم بافت های نرم می شود.از تماس با چشم و پوست خودداری شود و درصورت تماس با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید.استفاده همزمان با محلول کلرهگزیدین باعث ایجاد رسوبات قهوه ای رنگ می شود، لذا پس مصرف کانال را با سرم نرمال سالین و آب کاملا شستشو داده، سپس از کلرهگزیدین استفاده کنید.استفاده از رابردم و تجهیزات ایمنی هنگام استفاده از این محلول ضروری است.درصورت بلع از استفراغ خودداری شود و مقدار زیادی آب نوشیده و به پزشک مراجعه شود.محصول در پایان مصرف کاملا از دهان خارج شود.

0

نظر خود را بنویسید

موبایل شما نمایش داده نخواهد شد

1 2 3 4 5